اعلام نتایج مسابقات مجازی ووشو با معرفی نفرات برتر

نتایج مسابقات مجازی ووشو که در سه بخش ساندا، تالو و آمادگی جسمانی برگزار شده بود، اعلام شد.

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو، نخستین دوره مسابقات مجازی در رشته‌های تالو، ساندا و آمادگی جسمانی با حضور بیش از ۷۰۰ نفر و ارسال بیش از ۳ هزار دقیقه فیلم برگزار شد.

پس از تشکیل جلسات مختلف فنی و داوری و بررسی کامل همه فیلم‌های ارسالی، نفرات برتر مسابقات به شرح زیر انتخاب شدند:

* آمادگی جسمانی آقایان

- رده سنی نونهالان

۱- علی پورقاسمی از آذربایجان شرقی

۲- علی نصیری از آذربایجان شرقی

۳- عطا نصیری از آذربایجان شرقی

- رده سنی نوجوانان

۱- امیرعلی کامیابی از تهران

۲- شروین علیجانی از لرستان

۳- علی ولی‌زاده از آذربایجان شرقی

- رده سنی جوانان

۱- رضا فلاحی از البرز

- رده سنی بزرگسالان

۱- ناصر اسلامی از تهران

۲- ایمان برزگر از خراسان جنوبی

۳- مظفر کاویان‌پور از مازندران

* آمادگی جسمانی بانوان

- رده سنی نونهالان

۱- نیوشا حق‌زاده اشلق کندی از البرز

۲- آوا حسن‌علی‌زاده از تهران

۳- هلیا حرفتی از تهران

- رده سنی نوجوانان

۱- پانی کلبادی از مازندران

۲- آیلار قنبری سروینه باغی از مازندران

۳- نازنین نرگس رئیسیان از مازندران

- رده سنی جوانان

۱- فاطمه کیانی از هرمزگان

۲- ریحانه جهانی از تهران

۳- زینب دشت‌آبادی از یزد

- رده سنی بزرگسالان

۱- سوگند سینکایی چتن از مازندران

۲- ساناز چراغی از تهران

۳- پریسا عزیزی از البرز

* تالو بزرگسالان آقایان

- بسته اول( چانگ چوان-دائوشو –گوئن شو)

۱- فاتح حیدریان از کردستان

۲- پوریا قربان‌پور از تهران

۳- میر مهدی آنامقی از آذربایجان غربی

- بسته سوم (نان چوان-نن دائو- نن گوئن)

۱- مصطفی حسن‌زاده از فارس

۲- محمدعلی مجیری از اصفهان

۳- مهدی خانی از اصفهان

- بسته چهارم( تای چی چوان- تای چی جین)

۱- مهدی اخلاق عالی از فارس

۲- ناصر اسلامی از تهران

۳- رامیار احمدپور از آذربایجان غربی

* تالو بزرگسالان بانوان

- بسته اول( چانگ چوان-دائوشو –گوئن شو)

۱- مهسا سادات سجادی از اصفهان

۲- زهرا جلیلی پرنی از البرز

۳- نرگس عسگری از تهران

- بسته دوم(چانگ چوان-جین شو-چیانگ شو)

۱- منیره پناهی از اصفهان

۲- نوشین محمدپور از آذربایجان غربی

۳- عاطفه کمالی روستا از البرز

- بسته چهارم( تای چی چوان- تای چی جین)

۱- مریم طاهری از آذربایجان شرقی

۲- ماه‌نوش سادات موسوی از تهران

۳- آلا عسگری‌فر از خوزستان

* تالوی جوانان آقایان

- بسته اول( چانگ چوان-دائوشو –گوئن شو)

۱- حسین قبله‌نما مقدم از گیلان

۲- پارسا بهرام‌زاده از البرز

۳- بردیا شیخ بهایی از اصفهان

- بسته سوم (نان چوان-نن دائو- نن گوئن)

۱- شاهین بنی طالبی از اصفهان

۲- امیرمهدی پرنده از اصفهان

۳- بنیامین تنی از هرمزگان

* تالوی جوانان بانوان

- بسته سوم (نان چوان-نن دائو- نن گوئن)

۱- حنانه میرزایی از البرز

۲- حانیه گلشن از اصفهان

۳- الینا صالح نمدی از آذربایجان غربی

- بسته چهارم( تای چی چوان- تای چی جین)

۱- هانیه احمدی از چهارمحال و بختیاری

۲- زهرا چهری از کرمانشاه

۳- سحر منوچهرآبادی از کرمانشاه

* تالوی نوجوانان آقایان

- بسته اول( چانگ چوان-دائوشو –گوئن شو)

۱- امیرعلی فتحیان دستگردی از اصفهان

۲- محمدپارسا مددی از تهران

- بسته دوم(چانگ چوان-جین شو-چیانگ شو)

۱- پویا حاتمی از اصفهان

۲- امیرحسین باقرزاده از هرمزگان

۳- محمدصالح عظیمی دستگردی از اصفهان

- بسته سوم (نان چوان-نن دائو- نن گوئن)

۱- یونس خدایی از اصفهان

۲- امیرعلی میلابی از تهران

۳- عرفان زارعی از اصفهان

* تالوی نوجوانان بانوان

- بسته دوم(چانگ چوان-جین شو-چیانگ شو)

۱- نرجس ابراهیمی از تهران

۲- نوا معینی‌فرد از مازندران

۳- زهرا نظری از آذربایجان شرقی

- بسته سوم (نان چوان-نن دائو- نن گوئن)

۱- ترنم صادقی از اصفهان

۲- نگار احمدی از اصفهان

۳- فاطمه کریمی دهکردی از چهارمحال و بختیاری

* تالوی نونهالان آقایان

- بسته اول(چانگ چوان-جین شو)

۱- محمدهادی دهقانی از اصفهان

۲- محمدرضا غرقابی از تهران

- بسته دوم( چانگ چوان-چیانگ شو)

۱- ماهان مختارزادگان از اصفهان

۲- محمدحسن حجی‌زاده از خراسان رضوی

- بسته سوم( چانگ چوان-دائوشو)

۱- امیررضا طاهری از اصفهان

۲- عرفان رحمت پناه از اصفهان

۳- علی نصیری از آذربایجان شرقی

- بسته چهارم( چانگ چوان-گوئن شو)

۱- علی پورقاسمی از آذربایجان شرقی

۲- سامیار صادقی از اصفهان

۳- آریا قربانی از چهارمحال و بختیاری

* تالوی نونهالان  بانوان

- بسته اول(چانگ چوان-جین شو)

۱- ساره حسی مقدم از اصفهان

۲- نیوشا حق‌زاده از البرز

۳- هلنا متینی از تهران

- بسته سوم( چانگ چوان-دائوشو)

۱- آنیسا کریمی‌زاد از ابرز

۲- ستایش احمدی‌پور از چهارمحال و بختیاری

۳- سارا اکرامی از خراسان رضوی

- بسته چهارم( چانگ چوان-گوئن شو)

۱- کیمیا کیوانی از اصفهان

۲- پریا کریمی از تهران

۳- آنا محمدشریفی از اصفهان

* ساندای آقایان

- رده سنی نوجوانان

۱- ارشیا مردانی ریلمه از لرستان

۲- شروین علیجانی از لرستان

۳- علیرضا عزیزی از لرستان

- رده سنی جوانان

۱- محمدعلی ایدی‌زاده از ایلام

۲- کیان حصاری از خراسان رضوی

۳- محمد توانا از خراسان رضوی

- رده سنی بزرگسالان

۱- مظفر کاویان‌پور از مازندران

۲- جواد قزلسوفلو از گلستان

۳- پوریا حجازی از آذربایجان غربی

* ساندای بانوان

- رده سنی نونهالان

۱- فاطمه جعفری از فارس

۲- ریحانه قاسمی از البرز

۳- حنانه میرزایی از البرز

- رده سنی نوجوانان

۱- مائده رادمند از تهران

۲- منا مرتضوی از مازندران

۳- فاطمه کریمی زارچی از یزد

- رده سنی جوانان

۱- ریحانه جهانی از تهران

۲- فاطمه کیانی از هرمزگان

۳- زهرا مهدی ویرانی از خراسان رضوی

- رده سنی بزرگسالان

۱- ثریا حاجت اردجانی از گیلان

۲- سیده نسیبه میرشهیدی بلالمی از گیلان

۳- زینب خادمی از لرستان

 انتهای پیام/

جوابی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شدفیلدهای ضروری، مشخص شده اند. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>