بازتاب بسیار خوب و گسترده پخش برنامه تای چی چوان از شبکه نسیم

در پی حضور استاد کاتوزی بعنوان مهمان ویژه و جمعی از تای چی کاران در برنامه بسیار موفق و پرمخاطب خندوانه و پخش آن از شبکه نسیم سیمای جمهوری اسلامی ایران، تعداد پرشماری ازهنرجویان تای چی ، اساتید، تای چی دوستان و حتی سایر آحاد مردم ، از این حضور موفق استقبال کردند و ضمن تبریک به استاد کاتوزی ، این برنامه را بسیارخوب، موفق و پرفایده برای خانواده بزرگ تای چی دانستند. گفتنی است از بعد از اتمام پخش برنامه خندوانه در شامگاه اول شهریور، سیل گسترده پیام ها در شبکه های اجتماعی موبایلی و اینترنتی شروع شده و تا پاسی از شب و حتی امروز که دومین روز بعد از پخش برنامه است ادامه دارد.

استاد کاتوزی و رامبد جوان رامبد جوان استاد کاتوزی و رامبد جوان

مدیریت روابط عمومی کمیته تای چی چوان، ضمن تشکر از همه عزیزان و گرامیان که به هر نحو اظهار لطف نمودند، این موفقیت بزرگ در اعتلاء و معرفی بسیار موفق هنر زیبای تای چی را به جامع بزرگ تای چی علی الخصوص ریاست محترم فدراسیون ووشو جناب آقای دکتر علی نژاد و استاد خسروی ریاست محترم سبک تای چی چوان را تبریک عرض می نماید .

همچنین از دست اندر کاران برنامه بسیار موفق خندوانه به ویژه مجری توانمند، هنرمند و دوست داشتنی آن جناب آقای رامبد جوان کمال تشکر و قدر دانی را داریم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شدفیلدهای ضروری، مشخص شده اند. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>