برگزاری دومین سمینار ورزش تای چی چوان

دومین سمینار تای چی چوان با موضوع بنیادی ترین عوامل کسب موفقیت، سلامت و ثروت با ورزش تای چی چوان

امروز جمعه اول خرداد در سالن ورزشی آزادگان برگزار گردید . به گزارش روابط عمومی هیئت ووشو استان البرز در این مراسم که با حضور استاد خسروی ریاست محترم کمیته تای چی چوان کشور، استاد کاتوزی دبیر محترم کمیته تای چی چوان ، استاد سایه افکن ریاست محترم هیئت ووشو استان البرز و جمع کثیری از اساتید و هنر جویان این رشته زیبای رزمی و خانواده های محترم کرج تشکیل شد، در ابتدا استاد سایه افکن ضمن عرض خیر مقدم به حضار و تبریک میلاد مسعود حضرت امام حسین(ع) گزارشی از وضعیت تای چی چوان در استان ارائه دادند .

استاد سایه افکن - دومین سمینار ورزش تای چی چوان

استاد سایه افکن – دومین سمینار ورزش تای چی چوان

در ادامه استاد خسروی ریاست محترم کمیته تای چی چوان کشور ضمن تبریک اعیاد بزرگ شعبانیه و تاکید بر لزوم برگزاری سمینار هایی از این دست، وضیعت تای چی کشور را بسیار رو به رشد دانست و بر ضرورت وحدت رویه و هم صدایی در ادامه مسیر رو به رشد تای چی چوان تاکید کردند و ابراز امیدواری نمودند که این همایش ها سبب معرفی ، رشد و ارتقاء بیش از پیش تای چی در کشور و استان البرز گردد .

استاد خسروی - دومین سمینار ورزش تای چی چوان

استاد خسروی – دومین سمینار ورزش تای چی چوان

سخنران بعدی سمینار مسئول تای چی استان البرز، استاد رمضان زاده بودند که ایشان ضمن پرداختن به موضوع اصلی سمینار و تاکید بر مصادیق و مفهوم موفقیت و سلامت، به متدولوژی و روش های کسب آرامش و موفقیت با ورزش تای چی چوان پرداختند و بر لزوم آشنایی بیشتر مردم با این رشته زیبای رزمی تاکید کردند و در ضمن برشمردن استعداد های خوب استان البرز در این رشته ورزشی، برنامه دو ساله تای چی چوان استان البرز را ارائه کردند.

استاد رمضان زاده - دومین سمینار ورزش تای چی چوان

استاد رمضان زاده – دومین سمینار ورزش تای چی چوان

  استاد رمضان زاده - دومین سمینار ورزش تای چی چوان

استاد رمضان زاده – دومین سمینار ورزش تای چی چوان

پایان بخش سمینار امروز اجرای فرم گروهی تیم تای چی کرج بود که به زیبایی تمام اجرا شد و دو تن از تای چی کاران جوان کرج نیز به نام های شاهرخ خاجلو و محمد گلزار به اجرای فرم های انفرادی پرداختند.

هنرجو محمد گلزار - اجرای فرم 9 حرکتی چن تای چی

هنرجو محمد گلزار – اجرای فرم ۹ حرکتی چن تای چی

هنرجو شاهرخ خاجعلو - اجرای فرم 24 حرکتی یانگ تای چی

هنرجو شاهرخ خاجعلو – اجرای فرم ۲۴ حرکتی یانگ تای چی

جوابی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شدفیلدهای ضروری، مشخص شده اند. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>