سمینار بنیادی ترین عوامل کسب موفقیت، سلامت و ثروت – موفقیت با ورزش تای چی چوان

امر به ورزش امر به معروف است ( مقام معظم رهبری )

هیئت ووشو استان البرز در جهت ارتقا سطح سلامتی و آگاهی مردم شریف و ورزش دوست استان اقدام به برگزاری سمینار های تخصصی ووشو با رویکرد توسعه همگانی ورزش رزمی نرم و درونی تای چی چوان می نماید.

به گزارش روابط عمومی هیئت ووشو استان البرز، استاد سایه افکن رئیس هیئت ووشو در این خصوص اضهار داشتند که هیئت ووشو

برای آشنایی هر چه بیشتر خانواده های محترم استان با ورزش تای چی چوان در سال ۹۴ اقدام به برگزاری سمینار های  تخصصی در این خصوص خواهد نمود و بدین منظور دومین سمینار تخصصی ورزش تای چی چوان را در روز جمعه اول خرداد ماه برگزار می نماید.

استاد سایه افکن - رئیس هیئت ووشو استان البرز

استاد سایه افکن – رئیس هیئت ووشو استان البرز

ایشان افزودند هیئت ووشو با تدابیری که در نظر گرفته است جهت تشویق مردم خوب استان و رفاه حال خانواده های محترم ، این سمینار را نیز همانند سمینار اول که در آبان ماه سال ۹۳ ارائه شده بود را به صورت رایگان برگزار می کند.

استاد سایه افکن که خود نیز از پیشکسوتان و اساتید مطرح ورزش های رزمی می باشند اشاره داشتند که ورزش تای چی چوان از پتانسیل بالایی جهت همگانی شدن ورزش در جامعه اسلامی مان برخوردار است و یکی از بهترین ورزش ها برای کسب سلامتی، آرامش روحی و افزایش طول عمر می باشد.

استاد رمضان زاده، اولین دوره مسابقات جام جهانی تای چی چوان - چنگ دو 2014

استاد رمضان زاده، اولین دوره مسابقات جام جهانی تای چی چوان – چنگ دو ۲۰۱۴

تیم تای چی چوان استان البرز

تیم تای چی چوان استان البرز

تاریخ برگزاری سمینار : جمعه اول خرداد ۹۴

زمان: ساعت ۱۷ الی ۱۹

محل برگزاری : کرج – آزادگان – عظیمیه – ۴۵ متری کاج – بلوار ولیعصر – پشت بازار روز کاج – جنب استخر آزادگان – سالن ورزشی آزادگان

جوابی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شدفیلدهای ضروری، مشخص شده اند. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>