مسابقات لیگ ووشو بانوان استان البرز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هیأت ووشو استان البرز؛ مسابقات لیگ ووشو بانوان استان در سالن شریعتی کرج در رده سنی بزرگسالان برگزار شد.

اسماعیل سایه افکن؛ رئیس هیأت ووشو استان البرز گفت: این مسابقه در رده سنی بزرگسالان و در بخش ساندای بانوان با شرکت چهار تیم شهرداری، کولاک، اسپینو و بسیج در سالن شریعتی کرج برگزار شد که در نتیجه؛ تیم شهرداری، کولاک و اسپینو به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

“اسماعیل سایه افکن” افزود: استعدادیابی در رده سنی نونهالان و نوجوانان نیز با حضور ۳۰ ورزشکار برگزار شد.

وی اظهارکرد : برترین های لیگ ساندا و پنج نفر از بهترینهای استعدادیابی پایه از ابتدای سال جاری در باشگاه کمانگیر تا زمان انتخابی استان به تمرین خواهند پراخت. و بهترین های بزرگسالان پس از ارزیابی مجدد در انتخابی استان به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد. این برنامه زیر نظر مسئول کمیته فنی ساندا بانوان استان البرز؛ خانم خدیجه زینال زاده انجام می شود که از بهترین های کشور می باشد.

رییس هیات ووشو استان البرز اظهارکرد: گرفتن سالن برای مسابقات و هزینه های اضافی نقل و انتقال تاتامی یکی از مشکلات این هیات است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شدفیلدهای ضروری، مشخص شده اند. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>