ووشوکاران البرزی در مسابقات قهرمانی ووشوی نوجوانان کشور درخشیدند

به گزارش روابط عمومی هیأت ووشو استان البرز؛ این مسابقات در رده سنی نوجوانان و با حضور ۱۸۱ ووشوکار از ۳۱ استان و در ۱۲ وزن ساندا در مجموعه ورزشی غدیر استان قزوین برگزار شد.

 

اسماعیل سایه افکن؛ رئیس هیأت ووشو استان البرز با اعلام این خبر افزود: رقابت های قهرمانی ووشو نوجوانان کشور در بخش ساندا (مبارزه) جمعه شب ۱۴/۶/۹۳ با حضور تیم منتخب ساندا  استان البرز متشکل از ۶ نفر سهمیه اعلام شده از سوی فدراسیون ووشو آقایان: مهدی مرادی، آرمین فرقانی، سید محمد رضا حسینی، امیرحسین امجدی، امیرحسین نوری، امیرحسین حسینی و با مربیگری آقای حمید قره داغی وسرپرستی آقای فرهاد قربانی به پایان رسید که برای اولین بار حاصل تلاش ووشوکاران نوجوان البرزی در این دوره از مسابقات یک مدال طلا توسط سیدمحمدرضا حسینی و یک برنز توسط مهدی مرادی بود.

لازم به ذکر است که قبل از اعزام به این مسابقات؛ ووشو کاران نوجوان استان به مدت ۲ ماه در خانه ووشو استان در اردوی تدارکاتی جهت آماده سازی برای این مسابقات به سر می بردند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شدفیلدهای ضروری، مشخص شده اند. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>