حضور ۲ نماینده البرز در فصل جدید لیگ برتر ووشو بانوان کشور

940928

به گزارش روابط عمومی هیأت ووشو استان البرز؛ رئیس هیئت ووشو استان البرز از حضور دو نماینده این استان در فصل جدید لیگ برتر ووشو بانوان کشور خبرداد.

اسماعیل سایه افکن در این باره، اظهار کرد: با هدف کمک به رشد بانوان ووشو کار البرز در فصل جدید در کنار تیم بزرگسالان تیم جوانان هم در لیگ برتر کشور حاضر خواهند شد. در رده جوانان برای نخستین بار تیمی از البرز در مسابقات لیگ برتر حاضر می شود اما در لیگ برتر ووشو بزرگسالان دومین حضور خود را تجربه می کنیم.

سایه افکن با اشاره به آمادگی تیم های البرز گفت: هر دو تیم استان از نفرات مستعد و نخبه استان تشکیل شده است و امیدوارم شاهد کسب عناوین برتر آنها در فصل پیش رو باشیم.

وی کسب عنوان نائب قهرمانی سال گذشته را مورد اشاره قرار داد وگفت: در سال ۹۳ با همراهی بخش خصوصی تیم بانوان ما با عنوان سون هیل در مسابقات حاضر شد و توانست به مقام دوم برسد اما امسال حامی مالی برای اداره این تیم ها پیدا نشد و در نهایت خود هیئت هزینه حضور آنها در مسابقات را متقبل شد.

سایه افکن تصریح کرد: لیگ برتر ووشو بانوان کشور از هفته آینده در محل آکادمی ووشو فدراسیون کشور آغاز می شود.

رییس هیئت ووشو استان البرز در ادامه از برپایی اردوهای آماده سازی تیم های منتخب استان در آکادمی ووشو فدراسیون خبرداد و گفت: با مساعدت فدراسیون ووشو ۳ روز در هفته از فضای مناسب و تخصصی آکادمی استفاده می کنیم  که امیدوارم اثربخشی مثبتی بر توان فنی ووشوکاران البرز داشته باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تیم های منتخب استان البرز خود را مهیای مسابقات قهرمانی کشور که بهمن ماه امسال برگزار می شود می کنند و امیدوارم بتوانیم با آمادگی مطلوب در این رویداد مهم کشوری حضور پیدا کنیم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شدفیلدهای ضروری، مشخص شده اند. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>