نشست معاون توسعه امور ورزش با تیم منتخب ووشو بانوان البرز

ALBORZWUSHU-1

نشستی با حضور معاون توسعه امور ورزش اداره کل و اعضای تیم منتخب ووشو بانوان استان اعزامی به رقابت های کشوری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت ووشو استان البرز؛ این جلسه با حضور نادر وادی خیل معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان، اسماعیل سایه افکن رئیس هیئت ووشو البرز و اعضای تیم منتخب و اعزامی بانوان استان به مسابقات کشوری و انتخابی تیم های ملی در سالن جلسات پایگاه قهرمانی و استعدادیابی برگزار شد.

در این نشست نادر وادی خیل با اشاره به نگاه ویژه ی اداره کل به ورزش بانوان اظهار کرد: یکی از اصلی ترین برنامه های وزارت ورزش و جوانان و به تبع آن اداره کل ورزش و جوانان استان البرز تقویت و توسعه ی ورزش بانوان است که با تمام توان از آن حمایت خواهیم کرد.

ALBORZWUSHU-3

وی افزود: ووشو البرز یکی از سرآمدان این رشته در کشور بوده و تاکنون قهرمانان زیادی را چه در بخش بانوان و چه در بخش آقایان تحویل جامعه ورزش کشور داده است.

معاون توسعه امور ورزش اداره کل تصریح کرد: وجود مشکلات بودجه ای و مالی یکی از مسائلی است که ورزش همیشه با آن روبرو بوده ولی علیرغم همه مشکلات چیزی که باعث موفقیت و افتخار افرینی شما خواهد شد، تلاش، پشتکار و عشق و علاقه به رشته ای است که در آن فعالیت می کنید.

ALBORZWUSHU-2

در ادامه اسماعیل سایه افکن نیز با ارائه ی گزارشی از عملکرد هیئت در بخش بانوان گفت: هیئت ووشو استان البرز در بخش بانوان عملکرد قابل قبولی از خود نشان داده که حضور ورزشکاران و مربیان البرزی در تیم های ملی رده های سنی مختلف نشان این مدعاست.

رئیس هیئت ووشو استان البرز افزود: ووشو بانوان در البرز از پتانسیل بالایی برخوردار است که با برنامه ریزی های صورت گرفته در تلاشیم تا مسائل مربوط به استعدایابی و پرورش رده های سنی پایه را بیش از پیش توسعه دهیم.

ALBORZWUSHU-4

جوابی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شدفیلدهای ضروری، مشخص شده اند. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>